iPhone 11’in kamerası beğenilmedi mi? / Efela İletişim Telefon & Bilgisayar Teknik Servis -Cep Telefonları, Ekran Yenileme, Ekran Değişim, Cam Değişimi, Apple, Samsung, Huawei, General Mobile, Xiaomi, Lenovo, LG,Sony, Asus, HTC, Vestel, Casper, Türk Telekom, Turkcell, Vodafone,
Bugün 13 Nisan 2021, Salı         
Bizi Takip Edin!   
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
3
2.492
Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine son derece önem veren Efela İletişim, bu anlayışını satış sonrası hizmetlerinde de devam ettirmektedir.
Değerli müşterimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve izlenebilirlik açısından hafta içi 9.00 - 21.00 saatleri arasındaki servis taleplerinizde Servis Merkezimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz

 

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

iPhone 11’in kamerası beğenilmedi mi?
15 Haziran 2019, 11:07

iPhone 11 kamerası denince akla gelen en önemli konulardan birisi de hiç şüphesiz ki tasarım konusudur. Bu bağlamda sonbahar sezonunda tanıtılması beklenen iPhone 11 (iPhone XI), internet basınında ortaya çıkan tasarım kalıbı ve üçlü kamera setiyle kendisini bekleyenlerin ilgisini kazandı. Dikkatleri üzerine çeken yeni iPhone modeli, bazı tartışmalara yol açtı. Apple kullanıcılarının arasında yaşanan bu tartışmalar, özellikle iPhone 11’in fotoğraf ve video çekimi ile ilgili…

 

iPhone 11 kamerası ve iPhone 11 tasarımı hakkında ne düşünülüyor?

Apple hayranları tarafından ortaya sunulan popüler bir teoriye göre şirketin iyi gözükmeyen yeni iPhone tasarımları, kullanıcıların eline ulaşana kadar iyileştirilecek. Şu an için pek beğenilmeyen iPhone 11 tasarımıiPhone 11 kamerası ile aynı akıbeti yaşıyor.

iPhone 11 kamerası
 

Popüler teknoloji tasarımcılarından Ben Geskin’in internette paylaştığı tasarım görüntüleri, iPhone severlerin olumlu tepkisini almadı. Geçtiğimiz günlerde;özellikleri ve fiyatı hakkında çıkan haberler ile teknoloji gündemini sarsan yeni model, bu sefer olumsuz bir imaj çizdi. Tecrübeli tasarımcının yaptığı bir kamuoyu araştırmasına göre eleştirilerin sebebi, Apple’ın yeni devasa kamerası.

iPhone 11 tasarımı
 
Apple’ın kendini kanıtlaması beklenen bir diğer alan ise şarj desteği. Şarj şikayetlerinin oldukça fazla olduğu bazı iPhone modelleri, Apple’ın pazar payını düşürmeye devam ediyor. Uluslararası bir veri şirketi olan IDC’nin raporuna göre Amerikalı teknoloji devi, rakipleri Samsung ve Huawei markalarının arkasında, üçüncü sırada, yer alıyor. Firma, ayrıca, bu sene itibari ile 3D dokunuş teknolojisini de kullanmayı bırakacak. Bu yüzden; eğer daha gelişmiş bir versiyon ortaya konmaz ise her yeni bir iPhone modeli, bundan böyle, daha düşük dokunsal bir deneyim sunacak.
 
iPhone 11 özellikleri

Apple’ın yeni modelleri, ön tasarım kısmında üçüncü nesile kadar herhangi bir değişiklik yapmayacak. Yaz sezonunu iyi bir şekilde değerlendirmek isteyen istikrarlı ekibin sonbaharda müşterilerinin karşısına nasıl bir şekilde çıkacağı önemli bir merak konusu haline geldi.