Zte Blade X7 Ekran Değişimi - ZTE BLADE / Efela İletişim Telefon & Bilgisayar Teknik Servis -Cep Telefonları, Ekran Yenileme, Ekran Değişim, Cam Değişimi, Apple, Samsung, Huawei, General Mobile, Xiaomi, Lenovo, LG,Sony, Asus, HTC, Vestel, Casper, Türk Telekom, Turkcell, Vodafone,
Bugün 05 Temmuz 2020, Pazar         
Bizi Takip Edin!   
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
1
1.959
Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine son derece önem veren Efela İletişim, bu anlayışını satış sonrası hizmetlerinde de devam ettirmektedir.
Değerli müşterimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve izlenebilirlik açısından hafta içi 9.00 - 21.00 saatleri arasındaki servis taleplerinizde Servis Merkezimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz

 

ZTE BLADE    /   Zte Ekran Değişimi Kategoriler

Zte Blade X7 Ekran Değişimi

Zte Blade X7 Ekran Değişimi

Zte Blade X7 Ekran Değişimi

Akıllı telefon pazarının lideri olan Zte her geçen yıl yeni bir model üretirken Orjinal Zte Blade X7 Ekran Değişimi yapan yerlere de ihtiyaç duyulmaktadır. Her ne kadar kolay kolay arıza yapmasa da zaman zaman dikkatsizlik vb. nedenlerden ötürü bu telefonların ekranlarında çatlamalar ya da kırılmalar meydana gelebilir. İşte bizler de çok değer verdiğiniz Zte Blade X7 telefonlarınızı yeniden eskisi gibi kullanabilmeniz için tamir hizmetleri sunmaktayız.

Uygun Fiyat

Zte Blade X7 ekran değişimi fiyatı kimi tamirciler tarafından uçuk bir rakamla ifade edilebilir. Ancak firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en uygun fiyatlar ile tamir işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede cebiniz zorlanmadan telefonunuzu eski haline getirmeniz mümkün olacaktır.

Kısa Sürede Teslim

Gelmiş olduğumuz çağ itibariyle akıllı telefonlardan bir saat bile uzak durmak neredeyse imkansız olmaktadır. İşte bunun bilincinde olan servisimiz sizlere hızlı hizmet sunarak mağduriyetinizi en aza indirmektedir. Dolayısıyla çok kısa bir süre içerisinde telefonunuza kavuşacak ve kullanmaya başlayacaksınız.

Ayrıca Zte Blade X7 ekran değişimi sırasında akıllı telefon ihtiyacınızı gidermek için sizlere geçici süreliğine bir akıllı telefon da firmamız tarafından verilecektir. Böylelikle işleriniz aksamayacak ve mağdur olmayacaksınız.

 

Efela İletişim markamız ile 2014 yılından bu yana Akıllı Cep Telefonları – Tablet – Masaüstü ve Dizüstü bilgisayar tamir servisi hizmeti sunmaktayız.

 

Efela İletişim olarak cihazınızın arıza durumuna göre ortalama 1 – 3 saat içerisinde problemlerinizi çözmekteyiz. (Firmamıza getirilen cihazlar için geçerli süredir.)

Teknisyenlerimiz tarafından cihazınız kontrol edildikten sonra onayınız ile probleminizi çözerek hızlı bir şekilde size tekrar ulaştırmaktayız.

Değiştirilen Yedek Parça tarafımızdan 1 (Bir) ay garantilidir. (Onarım Sonrasında Darbe – Kırılma – Sıvı Temas Gibi Durumlar Garanti Kapsamına Girmemektedir.)

 

Efela İletişim  olarak cihazınızda oluşan ses problemi, sıvı temas, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanma, yan buton ve ana butonun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root – yazılım sorunları, Android – ios yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi bir çok arızayı hızlı bir şekilde gidermekteyiz.

 

Sık Karşılaşılan Arızalar

Zte Blade X7 Dokunmatik (Lens – Ön Cam) Değişimi Fiyatı
 
Zte Blade X7 Led Ekran Değişimi, Tamiri ve Onarımı Fiyat
 
Zte Blade X7 Arka Kapak Değişimi
 
Zte Blade X7 Home Tuşu – Home Button Değişimi
 
Zte Blade X7 Pil – Batarya Değişimi
 
Zte Blade X7 Kasa Değişimi
 
Zte Blade X7 Mikrofon Değişimi
 
Zte Blade X7 Kulaklık Değişimi
 
Zte Blade X7 Şarj Soketi – Entegresi Değişimi Tamiri ve Onarımı
 
Zte Blade X7 Kamera Değişimi Tamiri ve Onarımı
 
Zte Blade X7 Yazılım Yükseltme Android Lollipop – Kitkat – Marshmallow
 
Zte Blade X7 Sürüm Düşürme – Downgrade
 
Zte Blade X7 Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor
 
Zte Blade X7 Açma – Kapama Tuşu Çalışmıyor

Efela İletişim Satış & Teknik Servis - Cep Telefonları,Ekran Yenileme,Ekran Değişim,Cam Değişimi,Adapazarı, Kaynarca, Serdiven, Erenler, Korucuk, Camili, Karaman,Apple,Samsung,Huawei,General Mobile,Xiaomi,Lenovo,LG,Sony,Asus,HTC,Vestel,Casper,Türk Telekom,Turkcell,Vodafone,Servis

ZTE Blade A610 PLUS,ZTE Blade A520,ZTE Blade V6 Lite,ZTE Blade V7,ZTE Blade X7,ZTE Blade V7 Lite, ZTE Blade A520,ZTE Nubia Z17,ZTE Blade A506,ZTE Blade A910,