Discovery Gm5 Ekran Değişimi - GENERAL MOBİLE / Efela İletişim Telefon & Bilgisayar Teknik Servis -Cep Telefonları, Ekran Yenileme, Ekran Değişim, Cam Değişimi, Apple, Samsung, Huawei, General Mobile, Xiaomi, Lenovo, LG,Sony, Asus, HTC, Vestel, Casper, Türk Telekom, Turkcell, Vodafone,
Bugün 13 Nisan 2021, Salı         
Bizi Takip Edin!   
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
1
3
2.493
Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine son derece önem veren Efela İletişim, bu anlayışını satış sonrası hizmetlerinde de devam ettirmektedir.
Değerli müşterimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve izlenebilirlik açısından hafta içi 9.00 - 21.00 saatleri arasındaki servis taleplerinizde Servis Merkezimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz

 

GENERAL MOBİLE    /   General Mobile Ekran Değişimi Kategoriler

Discovery  Gm5 Ekran Değişimi

Discovery Gm5 Ekran Değişimi

General Mobile Discovery  Gm5 Ekran Değişimi

Akıllı telefon pazarının lideri olan General Mobile Discovery her geçen yıl yeni bir model üretirken Orjinal General Mobile Discovery Gm5 Ekran Değişimi yapan yerlere de ihtiyaç duyulmaktadır. Her ne kadar kolay kolay arıza yapmasa da zaman zaman dikkatsizlik vb. nedenlerden ötürü bu telefonların ekranlarında çatlamalar ya da kırılmalar meydana gelebilir. İşte bizler de çok değer verdiğiniz General Mobile Discovery Gm5 telefonlarınızı yeniden eskisi gibi kullanabilmeniz için tamir hizmetleri sunmaktayız.

Uygun Fiyat

General Mobile Discovery Gm5 ekran değişimi fiyatı kimi tamirciler tarafından uçuk bir rakamla ifade edilebilir. Ancak firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en uygun fiyatlar ile tamir işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede cebiniz zorlanmadan telefonunuzu eski haline getirmeniz mümkün olacaktır.

Kısa Sürede Teslim

Gelmiş olduğumuz çağ itibariyle akıllı telefonlardan bir saat bile uzak durmak neredeyse imkansız olmaktadır. İşte bunun bilincinde olan servisimiz sizlere hızlı hizmet sunarak mağduriyetinizi en aza indirmektedir. Dolayısıyla çok kısa bir süre içerisinde telefonunuza kavuşacak ve kullanmaya başlayacaksınız.

Ayrıca General Mobile Discovery Gm5 ekran değişimi sırasında akıllı telefon ihtiyacınızı gidermek için sizlere geçici süreliğine bir akıllı telefon da firmamız tarafından verilecektir. Böylelikle işleriniz aksamayacak ve mağdur olmayacaksınız.

 

Efela İletişim markamız ile 2014 yılından bu yana Akıllı Cep Telefonları – Tablet – Masaüstü ve Dizüstü bilgisayar tamir servisi hizmeti sunmaktayız.

 

Efela İletişim olarak cihazınızın arıza durumuna göre ortalama 1 – 3 saat içerisinde problemlerinizi çözmekteyiz. (Firmamıza getirilen cihazlar için geçerli süredir.)

Teknisyenlerimiz tarafından cihazınız kontrol edildikten sonra onayınız ile probleminizi çözerek hızlı bir şekilde size tekrar ulaştırmaktayız.

Değiştirilen Yedek Parça tarafımızdan 1 (Bir) ay garantilidir. (Onarım Sonrasında Darbe – Kırılma – Sıvı Temas Gibi Durumlar Garanti Kapsamına Girmemektedir.)

 

Efela İletişim  olarak cihazınızda oluşan ses problemi, sıvı temas, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanma, yan buton ve ana butonun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root – yazılım sorunları, Android – ios yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi bir çok arızayı hızlı bir şekilde gidermekteyiz.

 

Sık Karşılaşılan Arızalar

General Mobile Discovery Gm5 Dokunmatik (Lens – Ön Cam) Değişimi Fiyatı

General Mobile Discovery Gm5 LCD – Led Ekran Değişimi, Tamiri ve Onarımı Fiyat

General Mobile Discovery Gm5 Arka Kapak Değişimi

General Mobile Discovery Gm5 Home Tuşu – Home Button Değişimi

General Mobile Discovery Gm5 Pil – Batarya Değişimi

General Mobile Discovery Gm5 Kasa Değişimi

General Mobile Discovery Gm5 Mikrofon Değişimi

General Mobile Discovery Gm5 Kulaklık Değişimi

General Mobile Discovery Gm5 Şarj Soketi – Entegresi Değişimi Tamiri ve Onarımı

General Mobile Discovery Gm5 Kamera Değişimi Tamiri ve Onarımı

General Mobile Discovery Gm5 Yazılım Yükseltme Android Lollipop – Kitkat – Marshmallow

General Mobile Discovery Gm5 Sürüm Düşürme – Downgrade

General Mobile Discovery Gm5 Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor

General Mobile Discovery Gm5 Açma – Kapama Tuşu Çalışmıyor

 

Efela İletişim Satış & Teknik Servis - Cep Telefonları,Ekran Yenileme,Ekran Değişim,Cam Değişimi,Adapazarı, Kaynarca, Serdiven, Erenler, Korucuk, Camili, Karaman,Apple,Samsung,Huawei,General Mobile,Xiaomi,Lenovo,LG,Sony,Asus,HTC,Vestel,Casper,Türk Telekom,Turkcell,Vodafone,Servis

General Mobile 4G Android One,General Mobile GM 5 Plus,General Mobile 4G Android One Dual,General Mobile Discovery,General Mobile Discovery 2,General Mobile Discovery 2+,General Mobile Discovery 2 Mini,General Mobile Discovery Air,General Mobile Discovery Air 2GB,General Mobile Discovery Elite,General Mobile Discovery Elite Plus,General Mobile Discovery Quadro4,General Mobile DST 01,General Mobile DST 13,General Mobile DST 250,General Mobile DST 350,General Mobile DST 350 Gold,General Mobile DST Business,General Mobile DST Diamond,General Mobile DST Diamond Bar,General Mobile DST Diamond Qwerty,General Mobile DST Q100,General Mobile DST Q300,General Mobile DST Q4,General Mobile DST Sense,General Mobile DST Surf,General Mobile DST W1,General Mobile Fox,General Mobile G 777,General Mobile Planet,General Mobile Q3,General Mobile Ultimate Slim 4GB,