Nokia C1-01 Ekran Değişimi - NOKIA LUMIA / Efela İletişim Telefon & Bilgisayar Teknik Servis -Cep Telefonları, Ekran Yenileme, Ekran Değişim, Cam Değişimi, Apple, Samsung, Huawei, General Mobile, Xiaomi, Lenovo, LG,Sony, Asus, HTC, Vestel, Casper, Türk Telekom, Turkcell, Vodafone,
Bugün 10 Ağustos 2020, Pazartesi         
Bizi Takip Edin!   
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
0
2.020
Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine son derece önem veren Efela İletişim, bu anlayışını satış sonrası hizmetlerinde de devam ettirmektedir.
Değerli müşterimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve izlenebilirlik açısından hafta içi 9.00 - 21.00 saatleri arasındaki servis taleplerinizde Servis Merkezimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz

 

NOKIA LUMIA    /   Nokıa Lumia Ekran Değişimi Kategoriler

Nokia C1-01 Ekran Değişimi

Nokia C1-01 Ekran Değişimi

Nokia C1-01 Ekran Değişimi 

Akıllı telefon pazarının lideri olan Nokia her geçen yıl yeni bir model üretirken Orjinal Nokia C1-01 Ekran Değişimi yapan yerlere de ihtiyaç duyulmaktadır. Her ne kadar kolay kolay arıza yapmasa da zaman zaman dikkatsizlik vb. nedenlerden ötürü bu telefonların ekranlarında çatlamalar ya da kırılmalar meydana gelebilir. İşte bizler de çok değer verdiğiniz Nokia C1-01 telefonlarınızı yeniden eskisi gibi kullanabilmeniz için tamir hizmetleri sunmaktayız.

Uygun Fiyat

Nokia C1-01 Ekran değişimi fiyatı kimi tamirciler tarafından uçuk bir rakamla ifade edilebilir. Ancak firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en uygun fiyatlar ile tamir işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede cebiniz zorlanmadan telefonunuzu eski haline getirmeniz mümkün olacaktır.

Kısa Sürede Teslim

Gelmiş olduğumuz çağ itibariyle akıllı telefonlardan bir saat bile uzak durmak neredeyse imkansız olmaktadır. İşte bunun bilincinde olan servisimiz sizlere hızlı hizmet sunarak mağduriyetinizi en aza indirmektedir. Dolayısıyla çok kısa bir süre içerisinde telefonunuza kavuşacak ve kullanmaya başlayacaksınız.

Ayrıca Nokia C1-01 Ekran değişimi sırasında akıllı telefon ihtiyacınızı gidermek için sizlere geçici süreliğine bir akıllı telefon da firmamız tarafından verilecektir. Böylelikle işleriniz aksamayacak ve mağdur olmayacaksınız.

 

Efela İletişim markamız ile 2014 yılından bu yana Akıllı Cep Telefonları – Tablet – Masaüstü ve Dizüstü bilgisayar tamir servisi hizmeti sunmaktayız.

 

Efela İletişim olarak cihazınızın arıza durumuna göre ortalama 1 – 3 saat içerisinde problemlerinizi çözmekteyiz. (Firmamıza getirilen cihazlar için geçerli süredir.)

Teknisyenlerimiz tarafından cihazınız kontrol edildikten sonra onayınız ile probleminizi çözerek hızlı bir şekilde size tekrar ulaştırmaktayız.

Değiştirilen Yedek Parça tarafımızdan 1 (Bir) ay garantilidir. (Onarım Sonrasında Darbe – Kırılma – Sıvı Temas Gibi Durumlar Garanti Kapsamına Girmemektedir.)

 

Efela İletişim  olarak cihazınızda oluşan ses problemi, sıvı temas, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanma, yan buton ve ana butonun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root – yazılım sorunları, Android – ios yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi bir çok arızayı hızlı bir şekilde gidermekteyiz.

 

Sık Karşılaşılan Arızalar

Nokia C1-01  Dokunmatik (Lens – Ön Cam) Değişimi Fiyatı
Nokia C1-01  Led Ekran Değişimi, Tamiri ve Onarımı Fiyat
Nokia C1-01  Arka Kapak Değişimi
Nokia C1-01  Home Tuşu – Home Button Değişimi
Nokia C1-01  Pil – Batarya Değişimi
Nokia C1-01   Kasa Değişimi
Nokia C1-01  Mikrofon Değişimi
Nokia C1-01  Kulaklık Değişimi
Nokia C1-01  Şarj Soketi – Entegresi Değişimi Tamiri ve Onarımı
Nokia C1-01  Kamera Değişimi Tamiri ve Onarımı
Nokia C1-01  Yazılım Yükseltme Android Lollipop – Kitkat – Marshmallow
Nokia C1-01 Sürüm Düşürme – Downgrade
Nokia C1-01  Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor
Nokia C1-01  Açma – Kapama Tuşu Çalışmıyor

Efela İletişim Satış & Teknik Servis - Cep Telefonları,Ekran Yenileme,Ekran Değişim,Cam Değişimi,Adapazarı, Kaynarca, Serdiven, Erenler, Korucuk, Camili, Karaman,Apple,Samsung,Huawei,General Mobile,Xiaomi,Lenovo,LG,Sony,Asus,HTC,Vestel,Casper,Türk Telekom,Turkcell,Vodafone,Servis

Nokia Lumia 520,Nokia Lumia 530 Full,Nokia Lumia 535 Full,Nokia Lumia 620,Nokia Lumia 625,Nokia Lumia 630,Nokia Lumia 640 Full,Nokia Lumia 720 Full,Nokia Lumia 820,Nokia Lumia 920 Full,Nokia Lumia 925,Nokia Lumia 1020 Full,Nokia Lumia 1030 Full,Nokia Lumia 1320 Full,Nokia Lumia 1520 Full,Nokia Lumia N3,Nokia Lumia N5,Nokia Lumia N6,Nokia Lumia 6300 orj.Nokia Lumia 6303,Nokia Lumia 6500,Nokia Lumia N225,Nokia Lumia C1-01